Kafkas Oto Klima Isıtma Soğutma | Pendik Oto Klima | Webasto | Yılkar | Climart | Jova | Yetkili Servis

BİZİ TANIYIN

Marka ve model bağımsız olarak araç klimalarının yetkili servisi olarak minibüs, midibüs ve otobüslere ek olarak; askeri araçlar, özel hizmet araçları, iş makineleri ve marin tipler ile tekneler kategorisindeki tüm araçlar için akıllıca çözümleri ve yüksek kaliteli ürünleri ile soğutma ve ısıtma sistemleri satış , montaj ve yetkili servislik hizmetlerini sunmaktayız.

Kafkas Otoklima Webasto Araç

Kafkas Oto Klima

Isıtma & Soğutma SistemleriYETKİLİ OLDUĞUMUZSERVİSLERWEBASTO JOVA YILKAR CLIMART Kafkas Oto Klima olarak sektörde önde gelen araç klimalarının yetkili servisi olarak frigo sistemleri, minibüs, midibüs ve otobüslere ek olarak; askeri araçlar, özel hizmet araçları, iş makineleri ve marin tipler ile tekneler kategorisindeki tüm araçlar için akıllıca çözümleri ve yüksek kaliteli ürünleri ile soğutma ve ısıtma sistemleri satış , montaj ve yetkili servislik hizmetlerini sunmaktayız. Araç ısıtma Sistemleri ve ticari araç soğutma konularında frigo sistemleri de uzmanlık alanımıza girmektedir.

Araç Isıtma Soğutma & Sistemleri

Araç ısıtma sistemlerinin,araçlarda iki önemli mevcuttur. Yaz mevsimlerinde gerekli soğuk havayı, kış mevsimlerinde ise gereken ısıyı sağlar.

Bu sistemdeki temel öge, klima kompresörüdür. Klima kompresörü, gaz halindeki soğutucuyu çeker ve sıkıştırır. Isıtma sistemleri kış aylarında araçlardaki gereken ısıyı sağlar. Türlü cam buzlanma ve buharlaşmasını da engellemesi ile gereken güvenliği sağlamış olur. Araç içi ısısını sağlayacak olan hava motor soğutma sisteminden gelir. Fan motoru ise bu havanın eşit şekilde dağılmasına yardımcı olur.

Her türlü talep ve öneriniz için hemen bize ulaşalım.

WhatsApp Hemen Ara!